Arma přivítá na Městském stadionu Slavoj Vyšehrad!

V dalším přípravném utkání přivítá Arma na Městském stadionu soupeře z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Slavoj Vyšehrad.
Arma si ve středu připsala první výhru v Zimní přípravě, na stadionu v Luční ulici v Plzni porazila "B" tým plzeňské Viktorie po divoké přestřelce 5:4. Hned v prvním zápase za Armu se prosadil Simon Gollnack, který dorazil na hostování z Dynama Drážďany. První branku zaznamenal také stoper Lukáš Glöckner.

Vyšehrad má za sebou v přípravě stejně jako Arma čtyři zápasy. Pražané vstoupili do přípravy těsnou porážkou 2:3 v Chrudimí. Ještě o gól horší porážku, tedy 2:4, si Vyšehrad připsal v dalším utkání proti Vlašimi. Ve třetím utkání se Slavoj střetl s "B" týmem pražské Sparty a připsal si první vítězství - 2:1. V posledním utkání Vyšehrad narazil na pražskou Duklu a podlehl jí 1:2.

Utkání se hraje v sobotu od 12:00 na umělém trávníku Městského stadionu v Ústí nad Labem. Očekává se znovu velmi mrazivé počasí. 

Vstup do areálu je pro diváky v rámci opatření proti šíření koronaviru zakázaný. Utkání můžete sledovat v živém přenosu na Youtube


PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz