Arma se zúčastnila Běhu upřímných srdcí a pomohla dětem, ke kterým nebyl osud příliš přívětivý.

Arma se zúčastnila Běhu upřímných srdcí a pomohla dětem, ke kterým nebyl osud příliš přívětivý. Hráči Army se spojili, aby pomohli nadačnímu fondu Matěje Proška a cílem proběhli symbolicky společně. Poté se konala autogramiáda hráčů "A" týmu.
I letošní běh upřímných srdcí byl věnován na podporu dětem, ke kterým nebyl osud příliš přívětivý a potýkají se s různými zdravotními obtížemi. Arma se zapojila do štafetového běhu a na start postavila hned dvě štafety. Jednu vytvořili hráči "A" týmu. Konkrétně Marek Strada, Michal Bílek a Youba Drame. O druhou štafetu se pak postarala mládež FK Ústí nad Labem. Ta do štafetového běhu vybrala trojici Jáchym Bechyně, Bohumil Hudec a Jakub Lácha.

Arma tak podpořila nadační fond hned šesti registracemi, čímž pomohla právě zmiňovaným dětem. Štafetový běh ovládli hráči Army, kteří cílem proběhli společně a tím tak jen symbolizovali spojení, které pomohlo dobré věci.Po skončení běhu pak čekala na návštěvníky 3. Běhu upřímných srdcí autogramiáda Marka Strady, Michala Bílka a Youby Drameho, kteří podepisovali příchozím fanouškům zbrusu nové plakáty.

Na závěr akce se konalo vyhlášení vítězů. A jelikož se hráči ústecké mládeže museli z důvodu dalších povinností vzdálit, převzali za ně ocenění kolegové z "A" týmu, kteří jim ho následně předají na Městském stadionu.

Třetí místo ve štafetovém běhu obsadil tým našeho partnera Glencore Agriculture Czech s.r.o.Podívejte se na fotogalerii z akce:
PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz