Arma v přestřelce porazila B tým Viktorie Plzeň 5:4!

Plzeň - Po účasti v Zimní Tipsport lize přišel na řadu další přípravný zápas na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Arma v něm změřila síly s "B" týmem Viktorie Plzeň.

Autoři: Jakub Ticha, Zdeněk Kamínek ml.

Na stadionu v Luční ulici v Plzni se odehrála velká přestřelka. V utkání padlo celkem devět branek, o jednu šťastnější byla Arma a odvezla si výhru 5:4!

Hned v prvním utkání po příchodu z Dynama Drážďany se prosadila posila do útoku Simon Gollnack. První branku v dresu Army zaznamenal také stoper Lukáš Glöckner! O další branky se postarali Václav Prošek, Jakub Emmer a Matěj Koubek.

FC Viktoria Plzeň "B" - FK Ústí nad Labem 4:5 (2:2)
Branky: 4., 31. a 63. Štursa, 61. Halász - 14. Prošek, 24. Emmer, 48. Gollnack, 52. Glöckner, 65. Koubek.

Sestavy:
FC Viktoria Plzeň: Sváček – Halász, Vacek (77. Řezáč), Kolerus (46. Oravec), Šimek (77. Vach) – Petr (61. Gaszczyk), Pešek (70. Václavík), Sojka (61. Kodýdek) – Kronus (70. Vostárek), Jedlička (61. Prokop), Štursa (70. Renza).
Náhradníci: Mrázek, Oravec, Václavík, Kodýtek, Gaszczyk, Prokop, Vostárek, Řezáč, Renza, Vach.

FK Ústí nad Labem: Němec – Strada, Hudec, Glöckner, Písačka – Miskovič (46. Bílek), Jiránek (60. Markovych), Emmer (46. Jakš) – Prošek (60. Cantin), Gollnack (60. Koubek), Kušej (75. A. Černý).
Náhradníci: M. Bílek, Markovych, Jakš, Cantin, Koubek, A. Černý.

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz