Arma vstoupí do jarní části se změnami, kádr posílili Gollnack nebo Jiránek

Už v pondělí ve 14:30 vstoupí Arma do jarní části sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Kvůli aktuální koronavirové situaci není možné uspořádat tiskovou konferenci, o představení kádru na jaro vás ale rozhodně neochudíme.

Nový trenér David Jarolím bude mít k dispozici i nové tváře v čele s posilami z Dynama Drážďany  - útočníkem Simonem Gollnackem a záložníkem Jonášem Jiránkem. V týmu zůstává také obránce Lukáš Glöckner. Mezi obránci bude k dispozici také odchovanec Army David Panocha.

K týmu se přidají i další dva odchovanci ústeckého klubu - Adam Černý a Ondřej Černý. Návrat do týmu hlásí také záložník Martin Jirkovský.

Naopak hostování v Armě skončilo trojici Šilhan, Hampl a Bazal. Tým opustil také Jan Peterka, který zamířil do Dukly Praha.


Soupiska pro jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY:

Brankáři: David Němec, Marián Tvrdoň

Obránci: Vojtěch Brak, Lukáš Glöckner, Bohumil Hudec, Daniel Chodora, David Panocha, Matyáš Písačka, Marek Strada

Záložníci: Michal Bílek, Matthew Cantin, Adam Černý, Ondřej Černý, Adam Čičovský, Jakub Emmer, Karel Jakš, Jonáš Jiránek, Martin Jirkovský, Jiří Miskovič, Václav Prošek

Útočníci: Simon Gollnack, Matěj Koubek, Vasil Kušej

Změny v kádru:

Příchody: Glöckner (Mladá Boleslav - hostování), Gollnack (Drážďany - hostování), Jiránek (Drážďany - hostování), Jirkovský (Brozany - návrat z hostování)

Odchody: Bazal (Viktoria Žižkov - konec hostování), Hampl (Mladá Boleslav - konec hostování), Šilhan (Slavia Praha - konec hostování), Peterka (Dukla Praha)

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz