Arma vstoupí do Tipsport ligy zápasem proti béčku pražské Slavie

První zápas pod novým trenérem. Arma se ve středu představí v rámci prvního kola Zimní Tipsport ligy poprvé pod vedením nového trenéra Davida Jarolíma. Utkání na umělém trávníku v Horních Počernicích začíná v 10:30.
Zimní přípravu 2021 vyplní Zimní Tipsport liga. Ta se tentokrát hraje bez účasti klubů z FORTUNA:LIGY, které se díky nepříznivé koronavirové době již v lednu pustily do pokračování ligové soutěže.

Na Armu čekají v Zimní Tipsport lize celkem tři zápasy. Ústečtí fotbalisté narazí na dva ligové soupeře - Varnsdorf a Chrudim. Prvním vyzyvatelem Army bude Slavia Praha. Respektive "B" tým mistra nejvyšší české soutěže, protože "A" tým Slavie, jak bylo uvedeno výše, již pokračuje v ligové soutěži.

"B" tým pražské Slavie má za sebou již dva zápasy v rámci Zimní Tipsport ligy. Na úvod podlehl Chrudimi 2:3, ve druhém zápase porazil Varnsdorf 2:0.

Arma se představí v prvním utkání pod novým trenérem Davidem Jarolímem. Zkušený bývalý hráč, který získal dva ligové tituly s velkoklubem německé Bundesligy Bayernem Mnichov, bude moci do zápasu využít také nové hráče, kteří se hlásili na úvodním tréninku v čele s navrátilcem z Dynama Drážďany Jonášem Jiránkem. 

Do zápasu bude moci zasáhnout i ústecký rodák Besir Baftijar nebo odchovanci Adam Černý, Ondřej Černý a David Panocha. Koho nový trenér David Jarolím postaví do úvodního utkání se dozvíme ve středu dopoledne, utkání na umělém trávníku v Xavěrově - Horních Počernicích začíná v 10:30.

Utkání můžete sledovat v přímém přenosu stanice Nova Sport 1.


PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz