Derby v rámci Tipsport ligy. Arma vyzve Varnsdorf

Ústí nad Labem - Druhý zápas Zimní Tipsport ligy odehrají svěřenci Davida Jarolíma proti Varnsdorfu. Výkop je naplánován v pražských Horních Počernicích na sobotu 23. 1. 2021 ve 13:00 hod.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Po porážce s rezervou pražské Slavie si fotbalisté Ústí nad Labem budou chtít spravit chuť v severočeském derby proti Varnsdorfu. Když se oba celky utkaly v letošním 1. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR na půdě Army, střetnutí skončilo bezbrankovou remízou.

Varnsdorf má v Zimní Tipsport lize odehraná dvě utkání, z obou ale vyšel naprázdno a bez vstřelené branky. V zahajovacím souboji skupiny B padl s Chrudimí (0:2; výsledek z pohledu Varnsdorfu), stejným poměrem nestačil na Slavii Praha "B". Tým posílili z Jablonce útočník Oliver Velich a střední záložník David Macháček, z Vrchlabí přišel na zkoušku Dominik Zdržálek.

Hráči Varnsdorfu mají o motivaci postaráno, neboť se potřebují stejně jako jejich ústečtí rivalové ukázat pod novým trenérem a říct si o místo v sestavě. Po odchodu Davida Oulehly, který zamířil na Viktorii Žižkov, převzal mužstvo Pavel Drsek (dosavadní trenér mládeže FK Jablonec) s novým asistentem Martinem Kotyzou.

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz