Michal Bílek: Budu chtít podávat co nejlepší výkony a pomoci týmu

Zimní příprava je za námi a už v pondělí 8. března se Arma představí v prvním utkání jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na stadionu Dukly Praha. Utkání se hraje od 14:30 a vysílá do stanice ČT Sport. Pro klubový web jsme vyzpovídali Michala Bílka, který zhodnotil uplynulou zimní přípravu a zodpověděl, jaké budou cíle do jarní části soutěže.

Jak hodnotíš zimní přípravu?
Zimní příprava byla náročná jako každá. Dost běhání, posilování, všechno co k tomu patří. Takové malé pozitivum je, že jsme neběhali po tartanu, ale po umělém trávníku, který je o něco měkčí.

Co s vámi nový trenér David Jarolím nejvíce nacvičoval?
Každý trenér chce hrát jiným způsobem, ale určitě nebudeme chtít příliš měnit styl a způsob hry, který se nám dařil na podzim.

Zima byla letos po dlouhých letech hodně silná. Jak se trénovalo v arktických mrazech a přívalech sněhu?
Bylo to zvláštní, dost sněhu, teploty hodně pod nulou. Ale nic co by se nedalo vydržet. Jsme rádi že se nám vyhýbala až na pár výjimek zranění a nemoci.

Jak hodnotíš zápasy v Zimní Tipsport lize a v zimní přípravě?
Tím, že jsme začali přípravu později, tak jsme do Tipsport ligy šli skoro z voleje. Takže nebyly výsledky až tak důležité. Po Tipsport lize jsme měli týdenní kondiční blok, kde jsme dost potrénovali a na posledních zápasech bylo vidět, že nám nohy jdou lépe.

Jaké budou cíle do jarní části soutěže?
Budeme chtít vyhrát každý zápas.

Jaké máš osobní cíle do jarní části soutěže?
Budu chtít podávat co nejlepšími výkony a pomoci týmu. Ale myslím si, že tímhle mluvím za celou kabinu.

V prvním ligovém utkání jedete na Duklu, jaký zápas očekáváš?
Dukla hraje pohledný, kombinační fotbal. Nepojedeme tam hrát "žádnýho zanďoura" a budeme si to s nimi chtít rozdat na férovku. Doufám, že fanoušci uvidí v televizi zajímavé utkání, které je bude bavit!


 

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz