Pražská Dukla je prvním soupeřem Army v jarní části sezóny

Ústí nad Labem - Úvod jara nabídne v dohrávce 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR střetnutí Dukly Praha a Ústí nad Labem. Na Julisce se oba celky představí před televizními kamerami ČT Sport v pondělí 8. 3. 2021 ve 14:30 hod.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Svěřenci Romana Skuhravého a Richarda Poláka obývají v soutěžní tabulce F:NL sedmou příčku se ziskem sedmnácti bodů. Dukla získala plný počet bodů proti Vyšehradu (3:0), Třinci (3:1), Žižkovu (2:0) a Táborsku (1:0), remizovala s Prostějovem (0:0), Varnsdorfem a Líšní (oba zápasy 2:2), Jihlavou (3:3) a Hradcem Králové (1:1), naprázdno vyšla ze soubojů s Blanskem a Vlašimí (obě utkání 0:1) a Chrudimí (0:2; všechny výsledky z pohledu Dukly).

Stejně jako Arma se Pražané účastnili letošní Zimní Tipsport ligy, ve které ovládli skupinu A. V celkové tabulce se fotbalisté z Julisky umístili na pátém místě po výhře nad Spartou Praha "B" (4:1) a remízách s Táborskem a Hradcem Králové (obě utkání 3:3). Generálku odehrála Dukla v Jihlavě, kde remizovala 2:2 (všechny výsledky z pohledu Dukly).

Dukla v letošním ročníku MOL Cupu narazila pouze na soupeře z tuzemského hlavního města, když v prvním kole si poradila s Admirou (4:0), přes celek SK Aritma Praha postoupila 3:0 kontumačně a v kole třetím nestačila na Slavii (1:4; všechny výsledky z pohledu Dukly).

Delegace rozhodčích

Hlavní rozhodčí: Ladislav Szikszay.
Asistenti: Petr Kotalík, Michal Volf.
Čtvrtý rozhodčí: Tomáš Ulrich.

Delegát svazu: Miroslav Liba.
Technický delegát: František Hubička.

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz