Ústečtí fotbalisté překazili Chrudimi prvenství v Tipsport lize

Praha-Horní Počernice - Poslední třetí zápas odehráli v Zimní Tipsport lize svěřenci Davida Jarolíma proti dosud stoprocentní Chrudimi. Arma jako jediný tým dokázala vítěze skupiny B obrat o body a sama poprvé v soutěži poprvé bodovala.

Autoři: Petr Dejnožka, Zdeněk Kamínek ml.

Zimní Tipsport liga, skupina B, 27. 1. 2021, 10:30 hod.
SK Xaverov, Praha-Horní Počernice
MFK Chrudim – FK Ústí nad Labem
 2:2 (1:1)

Branky: 27. Kesner, 83. Verner – 24. Kušej, 48. Jakš.
Bez karet.
Rozhodčí: ???.

Sestavy (nejsou k dispozici rozestavení domácích a střídání):

MFK Chrudim: Zíma – Hlavsa, Dostálek, Kesner (C), Drahoš, Rybička, Sokol, Hašek, Breda, Krištof, MužíkTrenér: Jaroslav Veselý.
Náhradníci: Gregovský – Javůrek, Kopecký, Havlena, Verner, Látal, Řezníček, Yu, Čáp, Ráliš, Vencl, Fofana.

FK Ústí nad Labem: Tvrdoň - Strada, Hudec, Písačka, Chodora - M. Bílek - V. Prošek, Emmer, Miskovič, Cantin - Kušej. Trenér: David Jarolím.
Náhradníci: Němec – Jiránek, Koubek, Jakš, Baftijar, A. Černý, Boubane.

Zajímavostí je, že i ve třetím zápase Zimní Tipsport ligy inkasovala Chrudim jako první. Na branku Kušeje sice odpověděl hlavou na zadní tyči dobře postavený kapitán Kesner, krátce po příchodu z kabin ale čerstvá jedenáctka Chrudimi inkasovala od Jakše podruhé. Duel nakonec dospěl k remízovému výsledku 2:2 po ukázkové ráně Miroslava Vernera z volného přímého kopu.

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Veselý (MFK Chrudim)Oba týmy hrály hodně agresivně, bohužel my jsme dostali dvě laciné branky po našich chybách. Čeká nás náročnější tréninkový program, únava se bude kumulovat. Zároveň plánujeme zeštíhlení kádru, budou probíhat jednání.

David Jarolím (FK Ústí nad Labem)Pro mě osobně se jednalo již o lepší výkon, nějaké šance v ofenzivě jsme si vytvořili. Co se týče obranné fáze, spokojen jsem nebyl, stále je co vylepšovat. Nyní je důležité, že máme prostor na přípravu, která není zcela příjemná pro všechny. Máme do začátku jara čas, abychom se zaměřili na určité taktické věci. Zápas měl nějaké parametry, bohužel jsme nevyhráli.“

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz