Články A-týmuOrganizační informace k zítřejšímu utkání proti Viktorii Žižkov »

Už zítra nastoupí Arma k poslednímu domácímu utkání v sezóně 2019/2020 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu v posledním domácím utkání sezóny!
 

Jan Plachý vás zve na Žižkov »

Jan Plachý vás zve na poslední domácí utkání sezóny proti Viktorii Žižkov!
 

Ústí nad Labem po inkasované brance v závěru padlo v Hradci Králové »

Hradec Králové – Duel 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR skončil lépe pro Východočechy. Zdenko Frťala dokázal se svým celkem nalézt recept na Armu, která z Hradce Králové odjíždí s prázdnou.

 

Arma vyráží oloupit o body Hradec Králové »

Ústí nad Labem - K utkání 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR zajíždí Arma na Malšovický stadion do Hradce Králové. Souboj východu a severu Čech začne v sobotu 4. 7. 2020 v 17:00 hod.

 

Máme zúžený okruh nových trenérů, prozradil Václav Kožíšek »

Ústí nad Labem - Václav Kožíšek po nedělním utkání proti Třinci prozradil, že Arma má v hledáčku nové kouče. Předseda představenstva zatím konkrétní nebyl, klub nechce být vyřazen z možnosti, když by vypadnul někdo, o kom by bylo vedení přesvědčeno.

 

Sestřih: FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec »

Máme pro vás sestřih utkání 27. kola, ve kterém Arma remizovala s Třincem 3:3. Fantastickým gólem se prezentoval Youba Drame!
 

Youba Drame: Měl jsem dostatek volného prostoru a zkusil vystřelit »

Arma ve včerejším utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovala s Třincem 3:3. Parádním gólem se na tom podílel Youba Drame, který vystřelil zhruba z pětatřiceti metrů a trefil se nádherně do šibenice. Přinášíme vám rozhovor se střelcem gólu, který zvedl na Městském stadionu diváky ze sedadel. Drame vstřelil již 10. ligový gól v probíhající sezóně.
 

Arma remizovala s Třincem, Drame se blýskl výstavním gólem, Richter udeřil dvakrát »

Ústí nad Labem – 27. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přineslo na severu Čech obecenstvu gólové hody, branek bylo k vidění celkem šest. Za Ústí nad Labem skóroval dvakrát Daniel Richter a fotbalovou parádu obstaral dokonalou trefou z dálky Youba Drame.

 

Hodnocení utkání: Václav Prošek »

Václav Prošek hodnotí dnešní utkání proti Třinci.
 

Arma - Třinec: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie z dnešního utkání, tentokrát od pana Solaře.
 

Ústí nad Labem zbrojí síly na odpočatý Třinec »

Ústí nad Labem - 27. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přinese v neděli 28. 6. 2020 duel mezi Armou a fotbalisty Třince, kteří nastoupí k mistrovskému utkání po třinácti dnech. Přijďte podpořit Severočechy i Vy, začínáme v 17:00 hod.

 

Organizační informace k dnešnímu utkání proti Třinci »

Už zítra nastoupí Arma ke dalšímu domácímu utkání v jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Fanděte na stadionu i online a sledujte sociální sítě FK Ústí nad Labem!
 

Adam Čičovský vás zve na Třinec! »

Adam Čičovský vás zve na nedělní utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Třinci.
 

O utkání proti Třinci se definitivně rozhodne v sobotu. »

Ligový výbor dnes diskutoval aktuální situaci v klubu FK FOTBAL Třinec a vliv karanténních opatření na další průběh FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

 

Nervy drásající souboj v Chrudimi skončil nerozhodně, Armě nepřisouzena jedna branka pro ofsajd »

Chrudim – Duel 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Chrudímí a Ústím nad Labem rozhodně nebyl v hledišti pro slabé povahy. Z utkání plného zvratů vítěz nakonec nevzešel a oba celky si bodový zisk po remíze 3:3 rozdělily.

 

Byl bych rád i za klub, když bychom se zapsali do statistik, tvrdí Lukáš Matějka »

Ústí nad Labem - Na děleném prvním místě v tabulce nejlepších střelců FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR se nachází i Lukáš Matějka. Dvaadvacetiletý útočník Army by rád produktivitu soutěže ovládl a zapsal by ústecký fotbalový klub do čela statistik.

 

Příští zastávkou Army je Chrudim »

Ústí nad Labem - K utkání 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR aneb souboji o sedmé místo v tabulce odcestují fotbalisté Ústí nad Labem do Chrudimi. Úvodní hvizd zazní ve středu 24. 6. 2020 v 17:00 hod.

 

Moje úloha je v manažerské rovině, vysvětluje Václav Kožíšek »

Ústí nad Labem - Na střídačce FK Ústí nad Labem stanul ve Vítkovicích a v domácím utkání proti Líšni Václav Kožíšek. V domácí předehrávce Arma uhrála bod po bezbrankové remíze, přesto byl předseda představenstva klubu s výkonem hráčů spokojený.

 

Sestřih: FK Ústí nad Labem - SK Líšeň »

Máme pro vás sestřih utkání 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém Arma remizovala s Líšní 0:0.
 

Arma - Líšeň: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie z utkání proti Líšni, tentokrát od pana Solaře.
 

Ústí nad Labem hrálo s Líšní bezbrankově, hostům nebyl uznán gól »

Ústí nad Labem – V předehrávce 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY získala Arma bod po remíze s Líšní. Poslední bezbrankovou remízu viděli diváci na severu Čech téměř před jedenácti měsíci, když se 22. 7. 2019 utkalo Ústí nad Labem s Vysočinou Jihlava.

 

Na Armu čeká desátá výhra v sezóně. Podaří se tři body urvat proti Líšni? »

Ústí nad Labem - Předehrávka 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nabídne v sobotu 20. 6. 2020 od 17:00 hod. souboj Ústí nad Labem s Líšní. Severočeši urvali v letošním ročníku devět výher a desátou by rádi přidali před vlastními fanoušky.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Líšni »

Už v sobotu nastoupí Arma ke dalšímu domácímu utkání v jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Fanděte na stadionu i online a sledujte sociální sítě FK Ústí nad Labem!
 

Daniel Chodora vás zve na Líšeň »

Daniel Chodora vás zve na sobotní utkání proti Líšni. Přijdťe na Armu!
 

Arma neuspěla ve Vítkovicích, které zvítězily na jaře poprvé »

Ostrava – Ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR fotbalisté Ústí nad Labem podlehli v městské části Ostravy tamním Vítkovicím 1:3. Jediný gól Severočechů obstaral Youba Drame.

 

Ústí nad Labem bude chtít navázat na obrat proti Dukle ve středu ve Vítkovicích »

Ústí nad Labem - Ve 24. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR zajíždí Arma do Vítkovic. Úvodní výkop je naplánován ve středu 17. 6. 2020 v 17:00 hod.

 

Trenér Křeček po dohodě s vedením klubu končí »

V pondělí 15. 6. 2020 se vedení klubu dohodlo s trenérem Křečkem na ukončení jeho působení u "A" týmu ústecké Army. Důvodem ukončení spolupráce je nedohoda vedení klubu s trenérem Křečkem na nové koncepci klubu. Pohled na směřování klubu mají obě strany různý, a tak není důvod ani možnost spolupráci nadále udržovat.
 

Tento tým by měl být do sedmého místa, míní Daniel Richter »

Ústí nad Labem - Vítězný gól proti Dukle Praha obstaral Daniel Richter. Pětadvacetiletého záložníka stejně jako Armu trápily zápasy, ve kterých Severočeši prohrávali, ale na obrat se již nezmohli.

 

Sestřih: Arma - Dukla »

Máme pro vás sestřih utkání 23. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém Arma porazila Duklu 3:2.
 

Říkal jsem hráčům, že střídat budu pouze mrtvoly, tvrdil Aleš Křeček »

Ústí nad Labem - V utkání 23. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR dokázala Arma otočit nepříznivý stav proti Dukle Praha. Podle slov hlavního trenéra Aleše Křečka podali fotbalisté Ústí nad Labem fantastický výkon a obraty zápasů byly to, co Severočechy tížilo.

Stránka 5 z 46
Výsledky 121 - 150 z 1378

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz