Články A-týmuChcete na fotbal? Kupte si permanentku! »

CHCETE NA FOTBAL? Máme pro Vás jedinečnou možnost se zařadit mezi permanentkáře, kteří mohou už na zítřejší duel s Brnem! Permanentka je aktuálně za 300 Kč! Chcete na fotbal? Pište na fanshop@fkusti.cz! Pozor, nabídka je limitovaná!

 

Hrajeme! I díky vám »

Po dvou měsících bez fotbalu se liga konečně vrací. Díky pomoci všech, kteří bojovali v první linii. Bez Vás by to nebylo možné. Hrajeme! I díky Vám. 
 

Michal Bílek vás zve na Brno »

Michal Bílek vás zve k virtuálnímu sledování utkání proti Zbrojovce Brno. Fanděte online!
 

Organizační informace ke čtvrtečnímu utkání proti Brnu »

Už ve čtvrtek se rozjede restartovaná FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři přímo na stadion! Utkání vysílá stanice ČT Sport. Na fanoušky čekají také tři soutěže, z toho dvě na facebookové stránce Army! Fanděte online a sledujte sociální sítě FK Ústí nad Labem!
 

Podpořte klub díky iniciativě #zasvujtym »

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je zpět! Jak to krásně zní! Složité období jsme společně přečkali a nyní se můžeme naplno radovat ze znovuzahájené sezony, Klub bude opět hrát zápasy.
 

Arma v přípravném utkání podlehla Teplicím »

Fotbal je zpět! Arma se dnes představila poprvé od března, kdy ligu zastavila koronavirová krize.
 

Arma se před restartem ligy utká s Teplicemi »

Ještě před odsouhlaseným restartem fotbalových soutěží se Arma rozehraje v přátelském utkání proti týmu FK Teplice. Utkání se bude hrát v Teplicích Na Stínadlech v sobotu od 11:00. Vstup na utkání je pro veřejnost zakázaný.
 

Tragická zpráva. Zemřel Radim Novák »

Tragická zpráva přišla ve včerejších nočních hodinách. S hlubokým zármutkem v srdci oznamujeme, že nás navždy opustil bývalý brankář Army Radim Novák.
 

Ligové grémium schválilo pokračování fotbalových soutěží »

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA POKRAČUJE! Ligové grémium LFA dnes rozhodlo o pokračování fotbalových soutěží, které se rozjedou v týdnu po 25. květnu!

 

Trenér Aleš Křeček: Tréninky ve skupinách jsme se snažili vymyslet tak, aby zlepšovaly individuální dovednosti jednotlivých hráčů »

Máme pro vás další pokračování rozhovorů z karantény. Tentokrát jsme vyzpovídali trenéra Aleše Křečka, který se rozpovídal o životě během úplné karantény, o trénincích po uvolnění opatření a o možném startu FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
 

Přihraj mi to! »

I když se hráči zatím nemohou hromadně setkat, dokáží i přes to jeden druhému přihrát!
 

Jak znáš svého spoluhráče? Díl 4. »

Máme pro vás již čtvrté pokračování nové soutěže "Jak znáš svého spoluhráče", kde soutěží samotní hráči Army! Tentokrát vám přinášíme zajímavý souboj - proti sobě se postaví brankáři Marián Tvrdoň a Jan Plachý!
 

Vojtěch Brak: Už aby se hrálo, trénovat bez zápasů nikoho nebaví »

Přinášíme vám pokračování rozhovorů z karantény. Tentokrát jsme vyzpovídali stopera Vojtěcha Braka, který se rozpovídal o současné situaci, tréninku a obnovení fotbalových soutěží.
 

Daniel Chodora: Jsem rád, že jsme se vrátili na hřiště »

Situace v České republice se zlepšuje a vypadá to, že by se už 25. května mohla začít opět hrát FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA. Hráči již druhý týden trénují v malých skupinkách v povoleném počtu osmi lidí. A my vám budeme i nadále nabízet informace a zajímavosti. Dnes pokračujeme v rozhovorech z karantény. Jako dalšího jsme vyzpovídali Daniela Chodoru.
 

Josef Kolenatý slaví 70. narozeniny »

Na dnešní den připadá velké výročí. Bývalý funkcionář Army Josef Kolenatý, který byl v posledních letech vedoucím mužstva, slaví kulaté 70. narozeniny.
 

Jak znáš svého spoluhráče? Díl 3. »

V době karantény jsme si pro vás připravili novou soutěž. Tentokrát však soutěží hráči mezi sebou! Do každého kola novinky "Jak znáš svého spoluhráče" si pozveme dva fotbalisty Army a každému položíme pět jednoduchých i záludných otázek, na které budou odpovídat za svého spoluhráče. Vítězem se stane ten, kdo získá více bodů za správné odpovědi. V prvním kole se utkali Vojtěch Brak a Václav Prošek a oba si připsali tři body. Ve druhém kole pak porazil Daniel Richter těsně Michala Bílka.
 

Arma začala trénovat! »

Fotbalisté Ústí nad Labem začali po více než měsíci znovu společně trénovat! První trénink po úplné karanténě se uskutečnil za přísných hygienických podmínek a trénovalo se v malých skupinách.
 

Arma začíná v úterý trénovat! »

Fotbal je zase o něco blíž! Od zítra začíná Arma s hromadným tréninkem! 
 

Marián Tvrdoň: Snažím se stále něco dělat, abych se udržoval v kondici »

Připravili jsme si pro vás další díl rozhovorů z karantény. Tentokrát jsme vyzpovídali brankáře Mariána Tvrdoně.
 

Pozdrav z karantény: Jiří Pimpara »

Z karantény vás zdraví Jiří Pimpara!
 

Jiří Miskovič: Připadám si, jako kdybych byl opět v přípravě »

Máme pro vás další pokračování rozhovorů z karantény. Tentokrát se záložníkem Jiřím Miskovičem, který se rozpovídal o přípravě v aktuální nouzové situaci a také o svých zájmech mimo fotbal.
 

Jak znáš svého spoluhráče? Díl 2. »

V době karantény jsme si pro vás připravili novou soutěž. Tentokrát však soutěží hráči mezi sebou! Do každého kola novinky "Jak znáš svého spoluhráče" si pozveme dva fotbalisty Army a každému položíme pět jednoduchých i záludných otázek, na které budou odpovídat za svého spoluhráče. Vítězem se stane ten, kdo získá více bodů za správné odpovědi. V prvním kole se utkali Vojtěch Brak a Václav Prošek a oba si připsali tři body.
 

Fortune Bassey: Nyní se musíme všichni podporovat »

Máme pro vás další pokračování rozhovorů z karantény. Tentokrát jsme se na život a trénink v době karantény a na další zájmy ptali útočníka z Nigérie, kterým je Fortune Bassey.
 

Pozdrav z karantény: Matyáš Písačka »

Z karantény vás zdraví Matyáš Písačka!
 

Jak znáš svého spoluhráče? Díl 1. »

V době karantény jsme si pro vás připravili novou soutěž. Tentokrát však soutěží hráči mezi sebou! Do každého kola novinky "Jak znáš svého spoluhráče" si pozveme dva fotbalisty Army a každému položíme pět jednoduchých i záludných otázek, na které budou odpovídat za svého spoluhráče. Vítězem se stane ten, kdo získá více bodů za správné odpovědi.
 

Pozdrav z karantény: Marek Strada »

Z karantény vás zdraví Marek Strada!
 

Michal Bílek: Čtyřikrát týdně jsme na hřišti »

Máme pro vás třetí pokračování rozhovorů z karantény. Jako další se představí záložník Michal Bílek, který se rozpovídal o aktuální situaci a o svých zálibách.
 

Pozdrav z karantény: Jan Peterka »

Kapitán Army Jan Peterka vám posílá pozdrav z karantény!
 

Matěj Valenta: Snažím se plnit zadání klubu »

Připravili jsme si pro vás druhé pokračování rozhovorů z karantény. Tentokrát jsme vyzpovídali záložníka Matěje Valentu, který v únoru oslavil dvacáté narozeniny.
 

Lukáš Matějka: Snažím se, aby tréninky byly co nejpestřejší »

Fotbalové soutěže jsou sice pozastavené, ale o informace a další obsah vás rozhodně neochudíme. Na našich facebookových stránkách se můžete zapojit do hádacích soutěží a poznávat tak hráče nebo zápasy z minulosti. Nyní jsme pro vás připravili také sérii rozhovorů s hráči o tom, jak tráví čas v karanténě. Jako prvního jsme vyzpovídali nejlepšího střelce Army - útočníka Lukáše Matějku.
Stránka 7 z 46
Výsledky 181 - 210 z 1378

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz