Články mládežeRozhovor s trenéry U12 Jaroslavem Zahálkou a Michalem Hlaváčkem »

Formou dvojrozhovoru se s vámi dnes o názory podělí trenéři U12, Michal Hlaváčkem a Jaroslav Zahálka.
 

Rozhovor s hráčem U13 Matějem Fialou »

Rozhovor s hráčem kategorie U13 Matějem Fialou.
 

Rozhovor s trenérem U13 Milanem Seidlem »

Dalším vyzpovídaným trenérem našeho klubu je Milan Seidl, který v současné době vede tým U13 (ročník 2008).
 

Rozhovor s hráčem U14 Markem Valentou »

Přinášíme vám rozhovor s hráčem U14 Markem Valentou.
 

Rozhovor s trenérem U14 Jiřím Strnadem »

Dalším vyzpovídaným trenérem z řad našich starších žáků je Jiří Strnad, trenér kategorie U14.
 

Rozhovor s kapitánem U15 Tobiášem Zvonkem »

Další vyzpovídanou osobou z našeho klubu je kapitán týmu U15 Tobiáš Zvonek.
 

Rozhovor s šéftrenérem SpSM a trenérem U15 Miroslavem Vlasákem »

V našich rozhovorech načínáme sérii z žákovského úseku. Kdo jiný by měl u žákovských kategorií, než šéftrenér Miroslav Vlasák, který zodpovídá za chod a organizaci všech žákovských týmů, sám je hlavní trenér U15 a také působí v Regionální fotbalové akademii Ústeckého kraje.
 

Rozhovor s hráčem U16 Michalem Beranem »

Hráč U16 Michal Beran odpovídal na otázky za účelem rozhovoru pro klubový web.
 

Rozhovor s trenérem U16 Zdeňkem Müllerem »

Přinášíme vám další rozhovor s jedním z trenérů našich mládežnických kategorií. Tentokrát je to trenér U16 Zdeněk Müller. Jednoho z nejvšestranějších mužů v našem klubu naleznete každý den v našem tréninkovém centru na Klíši na traktůrku nebo s vrtačkou v ruce - plní totiž také roli správce našeho tréninkového centra. Odpoledne už je však ve svém živlu na hřišti a předává své bohaté zkušenosti svým svěřencům.
 

Zapoj se i Ty do soutěže Běhám s Armou! »

Bohužel se opět nacházíme v době, kdy nám vinou epidemie koronaviru není umožněno se společně potkávat na hřišti a sdílet radost. V současné době se tak sportu můžeme věnovat pouze po dvojících a v přírodě. Věříme, že všichni hráči poctivě plní tréninkové plány, které jim jejich trenéři naordinovali. Nyní si však, pro někoho neoblíbené běhání, můžeme zpříjemnit soutěží.
 

Rozhovor s hráčem U17 Jaroslavem Zápotockým »

Dalším vyzpovídaným hráčem pro náš rozhovor je hráč U17 Jaroslav Zápotocký.
 

Rozhovor s trenérem U17 Martinem Votavou »

Přinášíme vám další rozhovor s trenérem, tentokrát jsme u kategorie U17, kterou jako hlavní trenér vede Martin Votava.
 

Rozhovor s hráčem U18 Štěpánem Bechyněm »

Dalším respondentem pro náš seriál rozhovorů je hráč U18 Štěpán Bechyně.
 

Rozhovor s trenérem U18 Jakubem Pintravou »

Pokračujeme v sérii rozhovorů napříč mládeží FK Ústí nad Labem. Tentokrát je na řadě trenér U18 a šéftrenér dorosteneckých kategorií Jakub Pintrava.
 

Rozhovor s kapitánem U19 Davidem Panochou »

Po trenérovi U19 se se svými názory s námi podělil také kapitán nejstaršího dorostu David Panocha.
 

Rozhovor s šéftrenérem mládeže Pavlem Hradiským »

V "koronavirové" době bychom vám rádi přinesli informace ze všech ročníků klubu a to jak z pohledu trenérů, tak i samotných hráčů. Začínáme u šéftrenéra mládeže Pavla Hradiského, který sice sezónu odstartoval jako trenér U17, ale v průběhu podzimu se přesunul k nejstaršímu dorostu U19, kde má jasný úkol - zachránit tým před plánovanou reorganizací soutěží. Toto i mnohem více popisuje v následujícím rozhovoru.
 

Mládežnické týmy mají přerušenou činnost »

Dobrý den, na základě dnešních mimořádných opatření vlády České republiky upřesnila Fotbalová asociace České republiky pravidla pro konání fotbalových aktivit pro amatérský a mládežnický fotbal: "V období od 22. října 2020 včetně do 3. listopadu 2020 do 23:59 úplný zákaz fotbalových aktivit." https://facr.fotbal.cz/aktualizovana-pravidla-pro-regionalni-fotbal-k-21-10-2020/a13181 Veškeré tréninkové jednotky FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. jsou tedy zrušeny po dobu platnosti tohoto opatření. Žádáme trenéry, aby svým ...
 

Veškerá činnost mládeže s okamžitou platností bez přítomnosti veřejnosti »

V souvislosti s vyhlášením Nouzového stavu v ČR a platných vládních opatření budou veškerá utkání i tréninková činnost bez přítomnosti diváků / rodičů. Přikládáme zprávu sekretáře Ústeckého krajského fotbalového svazu Miloše Vitnera.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu sk.BAC Sparta Praha U19 "B" - FK Ústí nad Labem U19 3:2 (1:1)Branky Ústí: 28. Baláž, 87. Černý O. (pen)Sestava Ústí: Patka - Hájek, Kalous, Panocha (K), Berky (87. Jahodář), Černý O., Šmilauer (71. Jirák L.), Kubín (71. Matoshi), Hradiský, Baláž (65. Leden), Fuč. Trenér: Pintrava. AC Sparta Praha U17 "B" - FK Ústí nad Labem U17 5:4 (4:2)Branky Ústí: 2. a 83. Růžička, 15. (pen) a 56. PěčekSestava Ústí: Rulf - Hofbauer, Jakubíček (K), Rybyšár, Růžička, Vršata, Zápotocký, Trenda, Pěček, Šístek (70. Štengel F.), Štengel ...
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Další náročný víkend mají před sebou naše mládežnická družstva. Podívejte se na přehled utkání, která nás čekají tento víkend.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládežnické týmy FK Ústí nad Labem mají za sebou další víkend. Podívejte se na přehled výsledků.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Zápasy mládežnických kategorií pokračují i tento víkend. Tři body z Hradce Králové budou chtít potvrdit naše dorostenecké kategorie U19 a U17. Podívejte se na přehled víkendových utkání mládeže.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Výsledkově vydařený víkend má za sebou modrobílá mládež. Hned 8 týmů se totiž mohlo radovat z tříbodového zisku. Premiérové tři body do tabulky si připsal také náš nejstarší dorost U19.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Profesionální týmy sice mají reprepauzu, mládežnické soutěže však pokračují dále. Navíc se rozbíhají také soutěže v rámci kraje.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků našich mládežnických týmů.
 

Naši hráči se neztratili na Kouba Cupu »

Od pondělí 24. 8. do čtvrtka 27. 8. 2020 se devět hráčů z našeho klubu ročníku narození 2006 zúčastnilo tradičního turnaje Kouba Cupu. Kouba Cup je turnaj 14 krajských výběrů, kdy každý kraj je složen z nejlepších hráčů z jednotlivých klubů bez omezení počtů hráčů z jednoho klubu. Je to tedy turnaj nejlepších hráčů daného ročníků, kteří v České republice běhají po trávnících. Že se do výběru ústeckého kraje dostalo hned devět hráčů z našeho klubu je už samo o sobě vyznamenáním pro náš klub.

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Tento víkend se doma představí pouze naše týmy v rámci České ligy dorostu sk.B. V neděli od 10:00 a 12:15 čeká naše dorostence těžký soupeř v podobě pražské Dukly. Všechny ostatní týmy se představí na půdě soupeřů.
 

Přehled výsledků klubu 21. - 23.8.2020 »

Uplynulým víkendem odstarovaly mistrovské zápasy ve všech kategoriích od "A" mužstva až po U12. Jak se našim týmům dařilo, se můžete podívat v následujícím přehledu.
 

Týmy U15 a U13 uspěly na turnaji v Jablonci »

Stále v úvodu sezóny 2020/2021 se naše týmy žáků U15 a U13 zúčastnili tradičního Junior North Cupu v Jablonci. Oběma týmům se v turnaji vedlo velmi dobře.

 

Dorosty vstoupily do sezóny prvními přípravnými zápasy »

Dorosty FK Ústí nad Labem se jako první mužstva v klubu vrátila do tréninkového procesu. Na úvod letní přípravy čekaly naše týmy soupeři z Mostu, Liberce a České Lípy.
Stránka 1 z 13
Výsledky 1 - 30 z 375

PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz