Články osobnostiCena za zásluhy - Jiří Šumpík »

Přinášíme vám životopis Jiřího Šumpíka, držitele Ceny za zásluhy, kterou obdržel v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Cena za zásluhy - Oldřich Pelc »

Jméno a příjmení:   Cena:   Datum udělení: Oldřich Pelc        Cena za zásluhy v našem klubu        1.12.2017 žáci  - Skorotice 1960 - 1962  dorost ARMA 1962 - 1964  A muži ARMA 1964 - 1966  vojna DUKLA SLANÝ 1966 - 1980 A muži ARMA konec kariéry - SKOROTICE      
 

Cena za zásluhy - Jan Linhart »

Jméno a příjmení:   Cena:   Datum udělení: Jan Linhart        Cena za zásluhy v našem klubu        2.12.2016 Pan Jan Linhart byl oceněný za dlouholetou funkcionářskou práci v klubu, byl u zrodu dnešní formy FK Ústí nad Labem a svůj život plně oddal klubu.      
 

Cena za zásluhy - František Podrápský »

Jméno a příjmení:   Cena:   Datum udělení: František Podrápský        Cena za zásluhy v našem klubu        2.12.2016 S fotbalem začínal ve svých pěti letech v tehdejším Komunálu Ústí nad Labem. V následujících letech působil v barvách Ústí nad Labem. V letech 1976 – 1990 byl trenérem mládežnických kategorií. V roce 1985 jím vedené mužstvo mladších žáků vyhrálo celostátní turnaj v Šumperku. Perličkou je, že v tomto týmu působil ...
 

Cena za zásluhy - Karel Koubek »

Další cena, která se předávala na sobotním Galavečeru byla CENA ZA ZÁSLUHY. Tu si získal člověk, kterého zná téměř každý, kdo si v minulosti prošel fotbalovým Ústím. Tou osobou je pan KAREL KOUBEK. My ještě jednou gratulujeme a přinášíme krátké představení.
 

Cena za zásluhy - František Novák »

Kvestor mládežnické kopané, který stál na prvopočátku dlouhé cesty, která vyústila v udělení SCM (Sportovní centra mládeže) a SpSM (Sportovní střediska mládeže). Zakladatel FK Ravel Junior, jeho dlouholetý trenér, vedoucí a president, který navázal na mládež, jejíž činnost byla v 90. letech utlumena.
PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz