Síň slávySíň slávy - Ladislav Pražan »

Přinášíme vám životopis Ladislava Pražana, člena Síně slávy ústeckého fotbalu, kterým se stal v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Síň slávy - Karel Chlapec »

Jméno a příjmení Datum uvedení: Karel Chlapec 01.12.2017  1955 - 1959: žáci Armaturka1959 - 1960: dorost Severotuk - pod vedením trenéra Rydvala velmi silný dorost - hrál finále mistrovství republiky se Slovanem Bratislava - proto tam byl na rok zapůjčen1960 - 1964: ligový dorost Armaturky pod vedením Rydvala. Spolu s Jaromírem Pokorným členem širší dorostenecké reprezentace (Vencel, Jakl, Bouška, Plass atd.)1964 - 1966: Základní vojenská služba. Narukoval do Dukly Praha a potom byl převelen do Dukly Slaný (II. liga)1966 - 1969: Armaturka - divize, II. liga1969 - 1972: Severotuk - ...
 

Došlo k setkání Staré gardy »

Nedávno došlo k hromadnému setkání bývalých ústeckýh fotbalistů a dnes již legend Army. Podívejte se na foto ze setkání STARÉ GARDY.
 

Síň slávy - Václav Rys »

Jméno a příjmení Datum uvedení: Václav Rys 2.12.2016   Václav Rys – Od roku 1974 vedl Spartak Ústí nad Labem jako trenér dorosteneckých kategorií, později převzal Ústí nad Labem jako hlavní trenér. Vedl ústecký tým ještě pod jmény Spartak Ústí nad Labem, Pozemní stavby Ústí nad Labem, FK GGS ARMA, MFK Ústí nad Labem. Své trenérské působení v našem klubu ukončoval v roce 2008 jako trenér mladšího dorostu. Bohužel v době konání Galavečeru byl po operaci, tudíž za něj cenu převzal ...
 

Síň slávy - Josef Vojta »

V loňském roce byl uveden jako první Stanislav Ehnert. Jeho nástupcem a kolegou v síni slávy se stává p.Josef Vojta.
 

Síň slávy - Stanislav Ehnert »

Jako první do nově zavedené síně slávy FK Ústí nad Labem byl uveden p. Stanislav Ehnert.
PARTNEŘI:

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz